|
Ürün ayrıntıları:
|
| Paper Core: | 1 Inch (25.4mm), 3 | Uv Varnish Applicable: | Yes |
|---|---|---|---|
| Hardness: | Soft | Layers: | 2 Layers |
| Shelf Life: | 12 Months | Application: | Protecting Documents |
| Tensilestrength: | Above 50 MPa | Material: | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Vurgulamak: | 12 Ay Raf Ömrü Termal Laminasyon Filmi,Sıcak Damgalama Uygulanabilir PET EVA Laminasyon Filmi,Yumuşak Sertlik Laminasyon Filmi |
||
| Malzeme Bileşimi | PET + EVA |
| Mevcut Tipler | Parlak, Mat, Yumuşak Dokunuş |
| Çalışma Sıcaklığı | 80°C ila 120°C |
| Çekme Dayanımı | 50 MPa'nın Üzerinde |
| Laminasyon Hızı | 10-60 m/dak |
| Kağıt Çekirdek | 1 İnç (25,4 mm), 3 |
| UV Vernik Uygulanabilir | Evet |
| Raf Ömrü | 12 Ay |
| Sertlik | Yumuşak |
İlgili kişi: Mr. Huan
Tel: 86-13599537359
Faks: 86-592-5503580