Mesaj gönder
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd
Fabrika turu
Evde /

Xiamen After-printing Finishing Supplies Co.,Ltd Factory Production Line

Production Line
Xiamen Baskı Sonrası Finishing Supplies Co., Ltd şu ana kadar ayda birkaç adet 750MT üreterek beş adet ekstrüzyon kaplama hattını ve on adet laminasyon makinesini, termal laminasyon filmlerinin plastik rulosunu üretmek için bir araya getirdi.

Yüksek kaliteli kaplama laminasyon filminin sunulmasını sağlamak için ekstrüzyon hatlarımız, en iyi simetrik kaplama kalınlığını ve yüksek yapışma yapışma mukavemetini garanti eden en gelişmiş kritik teknik yedek parçalarla güçlendirilir.

Çoğu zaman, geri sarılmadan veya kesilmeden önce, lamine rulolarımız EVA'nın yapışkan tutkalıyla kaplandıktan sonra bir gün boyunca kurutulur. Bu işlem yapışma değerini güçlendirir ve laminat plastik ruloların statiği azaltırken daha yumuşak olmasını sağlar.

Termal laminasyon hakkında daha fazla bilgi, ısının etkisiyle laminat yaptığımız bir laminasyon işlemidir. Ayrıca ısı veya kuru laminasyon diyoruz. Bu laminasyon filmleri, ekstrüzyon kaplama işlemi ile üretilir ve filmin bir tarafında, esas olarak BOPP + EVA veya PET + EVA olmak üzere, ısıya duyarlı tutkal kaplaması yapılır.

Termal laminasyon, ısıtılmış rulo veya laminatörden geçer. Makul bir baskı uygulamamız gerekiyor ve laminasyon yapıldı. Kuru laminasyon, ıslak laminasyondaki avantajları nedeniyle daha kullanışlı hale geliyor. Laminat üzerine başka bir yapıştırıcı uygulamamıza gerek yoktur.

Yukarıdaki ilginç?
Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:

#Website: http://www.after-printing.com

# E-posta (sales@after-printing.com) # Yazı (plastik film)

#WhatsApp (008613599537359) #WeChat (406311076)

R&D