|
Ürün ayrıntıları:
|
| Laminating Speed: | 10-60m/min | Materials: | PET+EVA |
|---|---|---|---|
| Hardness: | Soft | Tensilestrength: | Above 50 MPa |
| Layers: | 2 Layers | Uv Varnish Applicable: | Yes |
| Type: | Glossy, Matt, Soft Touch, Etc. | Application: | Protecting Documents |
| Vurgulamak: | Yumuşak dokunuşlu termal laminatör filmi,UV Vernik Uygulanabilir BOPP Laminasyon Filmi,10-60m/dak Laminasyon Plastik Film |
||
| Kağıt Çekirdek | 1 İnç (25,4 mm), 3 |
| Uygulama | Belgeleri Korumak |
| OEM Siparişi | Kabul Edildi |
| Raf Ömrü | 12 Ay |
| Laminasyon Hızı | 10-60m/dak |
| Tip | Parlak, Mat, Yumuşak Dokunuş, Vb. |
| Sıcaklık Aralığı | 80°C - 120°C |
| UV Vernik Uygulanabilir | Evet |
| Sertlik | Yumuşak |
| Sıcak Damgalama Uygulanabilir | Evet |
İlgili kişi: Mr. Huan
Tel: 86-13599537359
Faks: 86-592-5503580