|
Ürün ayrıntıları:
|
| Hardness: | Soft | Type: | Glossy, Matt, Soft Touch, Etc. |
|---|---|---|---|
| Materials: | PET+EVA | Oem Order: | Accepted |
| Tensilestrength: | Above 50 MPa | Material: | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Layers: | 2 Layers | Application: | Protecting Documents |
| Vurgulamak: | Yumuşak termal laminatör filmi,50 MPa'nın Üzerinde Çekme Dayanımına Sahip PET Laminasyon Filmi,Polietilen Tereftalat PET Laminasyon Filmi |
||
| Malzeme | Polietilen tereftalat (PET) |
| Sertlik | Yumuşak |
| Katmanlar | 2 Katman |
| Sıcaklık aralığı | 80°C - 120°C |
| Çekim Gücü | 50 MPa'dan fazla |
| Laminasyon Hızı | 10-60 m/min |
| UVA Lak uygulanabilir | - Evet. |
| Kağıt çekirdeği | 1 inç (25.4 mm), 3 |
| Kalıcılık süresi | 12 Aylık |
İlgili kişi: Mr. Huan
Tel: 86-13599537359
Faks: 86-592-5503580