|
Ürün ayrıntıları:
|
| Application: | Protecting Documents | Paper Core: | 1 Inch (25.4mm), 3 |
|---|---|---|---|
| Material: | Polyethylene Terephthalate (PET) | Oem Order: | Accepted |
| Laminating Speed: | 10-60m/min | Temperaturerange: | 80°C - 120°C |
| Hot Stamping Applicable: | Yes | Uv Varnish Applicable: | Yes |
| Vurgulamak: | 80°C - 120°C Sıcaklık Aralığı Termal Laminasyon Filmi,Parlak Mat Yumuşak Dokunuşlu Yüzeyler BOPP Laminasyon Filmi,10-60m/dak Laminasyon Hızlı PET Laminasyon Filmi |
||
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Malzeme | Polietilen Tereftalat (PET) |
| Sıcaklık Aralığı | 80°C - 120°C |
| Çekme Dayanımı | 50 MPa'nın üzerinde |
| Katmanlar | 2 Katman (PET+EVA) |
| Laminasyon Hızı | 10-60 m/dak |
| Mevcut Kaplamalar | Parlak, Mat, Yumuşak Dokunuş vb. |
| Kağıt Çekirdeği | 1 İnç (25,4 mm), 3 |
| Sertlik | Yumuşak |
| Raf ömrü | 12 Ay |
| OEM Siparişleri | Kabul edildi |
İlgili kişi: Mr. Huan
Tel: 86-13599537359
Faks: 86-592-5503580