|
Ürün ayrıntıları:
|
| Type: | Glossy, Matt, Soft Touch, Etc. | Oem Order: | Accepted |
|---|---|---|---|
| Laminating Speed: | 10-60m/min | Shelflife: | 12 Months |
| Hot Stamping Applicable: | Yes | Tensilestrength: | Above 50 MPa |
| Hardness: | Soft | Application: | Protecting Documents |
| Vurgulamak: | 10-60m / dak Laminasyon Hızı Termal Laminasyon Filmi,UV Vernik Uygulanabilir PET Laminasyon Filmi,Endüstriyel Uygulamalar Laminasyon Filmi |
||
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Malzeme | Polietilen Tereftalat (PET) |
| Katmanlar | 2 Katman |
| Laminasyon Hızı | 10-60 m/dak |
| Raf Ömrü | 12 Ay |
| Kağıt Çekirdek | 1 İnç (25,4 mm), 3 çekirdek |
| Çekme Dayanımı | 50 MPa'nın Üzerinde |
| Sıcaklık Aralığı | 80°C - 120°C |
| UV Vernik Uygulanabilir | Evet |
| Yüzey Tipleri | Parlak, Mat, Yumuşak Dokunuş, vb. |
İlgili kişi: Mr. Huan
Tel: 86-13599537359
Faks: 86-592-5503580